Betono mazgas

Šiuo metu yra aktyviai plečiama užmiesčio gyvenamoji ir pramoninė statyba, vystoma nauja infrastruktūra, o tai reiškia, kad statybvietės vis tolsta nuo didžiuose miestuose išsidėsčiusių stacionarių betono mazgų.

UAB „Betono bazė“, nuolat seka rinkos tendencijas ir siekdama maksimaliai efektyviai patenkinti klientų poreikius siūlo pasaulyje plačiai paplitusį sprendimą:

Mobilus betono mazgas – tai idealus sprendimas idealus sprendimas statant dideles apimties objektus, kaip, pvz., tiltai, viadukai, vėjo jėgainės, pramoniniai sandėliai, prekybos centrai, kurie yra labiau nutolę nuo betono mazgų. Statant tokios apimties objektus, kai betono poreikiai viršija 1 tūkst. m3, o pristatymo atstumai skaičiuojami dešimtimis, o kartais ir šimtais kilometrų, yra natūralu, kad transporto kaštai sudaro didžiąją dalį betono kainos. Be to, yra ribotas lankstumas, vežant betoną ne pilnomis mašinomis, arba dėl taupymo sumetimo vežant pilnomis mašinomis ir kuomet atsiranda pertekliniai betono kiekiai.

Mobilaus betono mazgo privalumai yra greitas montavimas, mažas užstatymo plotas ir svarbiausia – gaminamos produkcijos kokybės ir kainos santykis. Mobilaus betono mazgo pagaminta produkcija leidžia ne tik pilnai aprūpinti statybvietę reikiamu betono kiekiu reikiamu metu, išvengiant galimų pristatymo sutrikimų dėl atstumų, kamščių ir pan., vežant iš didžiųjų miestų, bet užtikrinti geresnes betono savybes, kuomet jo nereikia transportuoti ilgu atstumu ir pasiekti ženklią naudą taupant pristatymo kaštus.

UAB „Betono bazė“ siūlomas mobilus betono mazgas:

  • Maksimalus našumus – iki 60 m3/val.
  • Užstatymo plotas ~ 250 m2 (reikalinga daugiau mažiau lygi betono, asfalto ar kitos dangos tvirto pagrindo aikštelė).
  • Nesant objekte elektrai ar vandeniui – visiškai autonominis darbas.
  • Montavimo laikas statybvietėje – iki 3 dienų.

Galima mobilaus betono mazgo išdėstymo schema objekte:

Betono mazgo veikimo principas

Mobilus betono mazgas paprastai naudojamas statybvietėse, kurios yra kiek atokiau nuo didmiesčių ir į kurias dėl prastesnio susisiekimo sunkiau pristatyti betono mišinį. Mobilus betono mazgas yra mobili mišinio talpykla, kuri montuojama greta statybų aikštelės ar jos teritorijoje. Jo montavimas gana operatyvus, o užimamas plotas nedidelis. Betono mazge gali būti maišomas konkrečiu momentu reikiamas kiekis mišinio, kas ženkliai taupo nedidelių betono mišinio kiekių pristatymo į statybvietę sąnaudas. Mobilus betono mazgas yra patogus ir praktiškas sprendimas praplečiantis statybų industrijos galimybes ir taupantis laiką, pinigus bei palengvinantis darbą.