Betono siurblys

Betono siurblys
UAB „Betono bazė“ kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgiant į statybos objekto atstumą, kelio dangą, statinių išdėstymą objekte, betono mišinių savybes, parenka betono mišinių gabenimo būdą. Kai statomam objektui yra reikalingas mišinio tiekimas į tam tikrą atstumą arba aukštį, mišinys yra vežamas specialiu betono siurbliu, per kurį yra paduodamas į reikiamą vietą, kas ženkliai palengvina betonavimo procesą.

Pagrindiniai betono siurblio parametrai:

 • Betono kriaušės talpa – 7 m3
 • Maksimali teorinė išeiga – 61 m3/val.
 • Max. padavimo aukštis – 23,5 m.
 • Max. horizontalus padavimo atstumas – 19,5 m.

UAB „Betono bazė“ naudojamas betono siurblys:

Betono-siurblys-S1.jpgBetono-siurblys-S2.jpgBetono-siurblys-S6.jpgBetono-siurblys-S3.jpgBetono-siurblys-S4.jpgBetono-siurblys-S5.jpg

BETONO SIURBLIO NUOMA

 • Betono siurblio nuomos kaina – 80 Euro/val. su PVM
 • Betono siurblio atvykimas į objektą iki 10 km. – 35,00 Euro/reisas su PVM
 • Betono siurblio atvykimas į objektą nuo 10 iki 15 km. – 50,00 Euro/reisas su PVM
 • Betono siurblio atvykimas į objektą daugiau nei 15 km. – 2,80 Euro/km su PVM
 • Atstumas iki objekto skaičiuojamas į vieną pusę.
 • Betono siurblio nuomos laikas skaičiuojamas minutės tikslumu.
 • Betono siurblio pastatymo ir prasiplovimo laiką objekte 30 min. apmoka Pirkėjas.
 • Vykdant produkcijos pakrovimą nuo 17 val. darbo dienomis, savaitgaliais bei švenčių dienomis– taikomas 5 % antkainis 1 m3 betono.

BETONO SIURBLIAI

Betono mišinių tiekimas naudojant betono siurblį, turi daug pranašumų, palyginti su kitais būdais. Betono siurblio vamzdžiai tiekiamas betono mišinys neturi kontakto su aplinka, neužteršiamas, į jį nepatenka lietaus vandens. Betono mišinį galima tiekti nenutrūkstamai dideliais kiekiais į bet kurią vietą nepriklausomai nuo tiekimo kampo, aukščio ir atstumo. Betono mišinys į klojimo zoną pumpuojamas standžiais vamzdžiais arba derinant standų vamzdį su atsparia lanksčia žarna. Reikalingiems posūkiams naudojamos stangrios išlenktos sekcijos (alkūnės).Betonuojant konstrukcijas betono siurbliu, tiekimo žarna nuleidžiama iki konstrukcijos apačios, pilama 0,3 m sluoksniais, tiekimo žarna betonuojamoje konstrukcijoje perkeliama ne didesniais kaip 2 m atstumais.

Betono siurbliai suteikia galimybę greičiau ir kokybiškiau atlikti darbus. Kadangi juose esantis betonas yra visiškai izoliuotas ir neturi jokio sąlyčio su aplinka, jame neatsiranda priemaišų ir jis neprasiskiedžia, išlaiko aukštesnę kokybę ir yra pageidaujamo tvirtumo. Betono siurblys yra daugelį sunkumų eliminuojanti priemonė, padedanti operatyviau išspręsti mišinio pakėlimo ar išleidimo klausimus. Todėl šis įrenginys ne tik garantuoja nepriekaištingą pervežamo mišinio kokybę, tačiau ir gerokai palengvina jo klojimo darbus statybose. Viena iš UAB „Betono bazė“ siūlomų paslaugų – betono siurblio nuoma – suteikia galimybe tokiu puikiu rezultatu džiaugtis kiekvienam, kuriam reikalingas betono padavimas į sunkiai pasiekiamas vietas.